Misyon & Vizyonumuz

İŞ SAHİBİNİ arar

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

Baraka İnşaat sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com
Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Hakkımızda

2013 yılında kurulan Baraka İnşaat & Gayrimenkul, inşaat ve emlak sektörüne hızlı bir giriş yaptı. İnşaat sektöründe yenilik amacıyla yola çıkan Baraka İnşaat 2013’ten bu yana yaptığı tüm projelerde ilk olarak güven duygusunu ele almıştır.

Emlak sektöründe ise ilk gündeki gibi azim ve mutlulukla çalışan deneyimli danışman kadrosuyla müşterilerin isteklerini yerine getirmeyi amaçlamış ve bu yolda önemli adımlar atmıştır. Müşterilerin güvenini kazanarak her kesimin ev sahibi olmasını sağlamıştır.